FG Energy
Warszawa Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2020. Zobacz aktualne

Asystentka Biura

FG Energy Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Spółka FG Energy jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mamy ambicje by, w ciągu dwóch najbliższych lat, stać się jednym z liderów polskiego rynku fotowoltaiki.

Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Posiadamy najnowszy know - how techniczny oraz sprzedażowy a także najbardziej wykwalifikowanych managerów zdobywających i rozwijających swoje kompetencje nie tylko na polskim, rodzimym rynku ale i w wielu krajach UE oraz poza nią.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami na rynku OZE!

Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie firmy,

współpraca z różnymi działami firmy,

przygotowywanie i aktualizowanie zestawień wg zapotrzebowania kierownictwa,

porządkowanie dokumentacji, organizowanie korespondencji i pozostałe zadania administracyjno-biurowe,

Dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację,

Tworzenie oraz uzupełnianie raportów,

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie,

Bardzo dobra organizacja pracy,

Umiejętności analizy dokumentów,

Praktyczna znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

umiejętność pracy w zespole,

komunikatywność,

Oferujemy:

Wynagrodzenie bazowe oraz premie uznaniowa,

Bardzo komfortowe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym biurze,

Stabilność zatrudnienia,

niezbędne narzędzia do pracy,

możliwość rozwoju zawodowego,