INVENTPOWER Sp z o o
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Asystentka / Asystent biura

INVENTPOWER Sp z o o Warszawa
3500 - 4500zł
Praca
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • bieżącą obsługa biura spółki,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji,
  • prowadzenie archiwum firmy,
  • realizację spraw administracyjno-urzędowych,
  • umawianie i obsługa spotkań,
  • organizowanie wyjazdów służbowych,
  • zakupy na potrzeby biura,
  • współpraca z dostawcami i kontrahentami firmy,
  • wsparcie administracyjne działów spółki w realizacji zadań.
  • logistyka dostaw i wysyłek;
  • archiwizacja elektroniczna dokumentów

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie (ewentualnie osoba w trakcie studiów w trybie zaocznym)
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej umiejętność organizacji pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Proaktywna postawa oraz orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Dbałość o szczegóły oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • Zatrudnienie na stanowisku, które gwarantuje różnorodność zadań,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawa praca w miłej atmosferze i zgranym zespole