Haitong Bank S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 marca 2023. Zobacz aktualne

ASYSTENT/KA

 HAITONG BANK to bank międzynarodowy, który Polsce świadczy usługi bankowości inwestycyjnej, DCM, M&A i Structured Finance. Jako zespół ponad 50 doświadczonych lokalnych specjalistów łączymy wiedzę o polskim rynku z globalnym doświadczeniem grupy bankowej, dostarczając naszym klientom innowacyjnych rozwiązań i stanowiąc efektywne wsparcie w osiąganiu ich celów.

 ASYSTENT/KA

Warszawa

(ref. HAITONG/POL/ASSISTANT/RECEPTIONIST)

Zadania:

  • Wsparcie Zespołu Zarządzającego Oddziałem;
  • Obowiązki związane z recepcją biura;
  • Przyjmowanie gości i klientów, koordynacja spotkań, nadzór nad salami konferencyjnymi;
  • Koordynacja obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących z Oddziału;
  • Zarządzanie informacjami telefonicznymi;
  • Zarządzanie korespondencją i kalendarzami;
  • Koordynacja zamówień wewnętrznych, rejestracja faktur;
  • Umawianie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych;
  • Wsparcie administracyjne poszczególnych działów.

 Profil:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Zaawansowany angielski (w mowie i piśmie);
  • Biegły polski (w mowie i piśmie);
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook);
  • Zdolności organizacyjne i podzielność uwagi;
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy
  • Odpowiedzialność, kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę dla dwóch osób;
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multi sport).

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z odpowiednim numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@haitongib.com

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.*”

*opcjonalnie