Drukarnia Dako
Lubartów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 października 2022. Zobacz aktualne

Asystent/Asystentka zespołu z językiem niemieckim

Drukarnia Dako Lubartów
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki odważnej wizji staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Stale dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynku.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • Kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami,
  • Obsługa administracyjna sprzedaży i doradztwo,
  • Pomoc w realizacji zleceń,
  • Rejestrowanie zgłoszeń do systemu,
  • Wsparcie w sporządzaniu ofert w języku niemieckim.

Wymagania:

  • Znajomości języka niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację – min. B2 (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i otwartość,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami,
  • Entuzjazm i zaangażowanie,
  • Chęć rozwoju,
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje,
  • Niezbędna narzędzia do pracy
  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach,
  • Realną możliwość awansu zawodowego,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,

Klauzula informacyjna

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych na CV, a wykraczających poza zakres ustawowy (tj. adres e-mail, nr telefonu), ale cofniecie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

1) Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 lat od zakończenia procesu rekrutacji, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z procesem rekrutacyjnym.

2) Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione podmiotom z naszej grupy kapitałowej.

3) Do Twoich danych mogą też mieć dostęp nasi podwykonawcy (podmioty przetwarzające), np. firmy księgowe, prawnicze, informatyczne, likwidatorzy szkód itp.

4) Zgodnie z RODO, przysługuje Ci: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawienia) swoich danych; prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo do przenoszenia danych; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.