Blackstones
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Asystent/Asystentka w dziale księgowości

Rekrutacja zdalna
Blackstones Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe oraz zarządzanie sekretariatem korporacyjnym. Przewagę konkurencyjną zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 120 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przetwarzanie dokumentów w Saldeo
  • księgowanie wyciągów bankowych, podstawowych faktur w programie Sage50c
  • przygotowywanie pism, raportów, protokołów przekazania dokumentów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • skanowanie, drukowanie, archiwizacja dokumentów księgowych
  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kompletnością
  • bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów
  • wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • student/ka (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • mile widziani absolwenci technikum ekonomicznego
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości mile widziana
  • mile widziana znajomość programu Saldeo oraz Sage50c
  • znajomość pakietu Microsoft Office (word, excel)
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod kątem wymaganych terminów oraz pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia w realizacji powierzonych zadań
  • pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań
  • samodzielność, skrupulatność, inicjatywa, dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • dostęp do platformy benefitowej
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,
  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Blackstones CS Sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”