Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 listopada 2020. Zobacz aktualne

Asystent/Asystentka Biura

Compdata Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu:

  • obsługa rozmów telefonicznych w języku polskim i angielskim,
  • przyjmowaniem gości,
  • korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim,
  • organizacją podróży służbowych,
  • prowadzeniem dokumentacji administracyjnej,
  • zamawianiem artykułów biurowych,
  • współpraca z kontrahentami i dostawcami,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji,
  • proaktywna współpraca z księgowymi oraz innymi działami firmy,
  • monitorowanie rozliczeń z kontrahentami, partnerami i klientami,

wsparcie dla działu sprzedaży:

  • przygotowywanie ofert,
  • koordynacja i zatwierdzenia oferty w dedykowanym narzędziu,
  • wprowadzanie dodatkowych danych do systemu CRM w j. obcym,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy

praca w godz. 8:00-16:00.

Wymagania:

  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, warunek konieczny,
  • dokładności, sumienności, dobra organizacji pracy,
  • otwartości, komunikatywności oraz zaangażowania,
  • kultura osobista,
  • umiejętność pracy z klientem,

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowy,
  • znajomość j. włoskiego,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (praca na zastępstwo z możliwością przedłużenia dalszej współpracy)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość wejścia na rynek pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie do obowiązków oraz program szkoleń wewnętrznych,
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • komfortowe biuro w Krakowie,
  • owocowy wtorek i pyszną kawę
  • rodzinną atmosferę.