KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 lutego 2022. Zobacz aktualne

Asystent - zespół AudIT innovAtions

KPMG Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu innovAtions, który zajmuje się poszukiwaniem i realizacją oraz wdrażaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań wspierających pracę audytorów KPMG w Polsce.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w projektach wewnętrznych, które zmieniają codzienną pracę departamentu audytu – aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi wspierających wewnętrzne procesy biznesowe w departamencie audytu
  • współtworzenie koncepcji, specyfikacji, formułowanie wymagań biznesowych na podstawie informacji uzyskanych od klientów wewnętrznych oraz zapewnienie ich kompletności
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • testowanie i weryfikację wdrożonych rozwiązań we współpracy z klientem wewnętrznym
  • wsparcie zespołu innovAtions w zarządzaniu projektami i bieżącymi harmonogramami
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z różnymi zespołami zaangażowanymi w budowę i wdrożenie narzędzi (zespoły audytowe, zespoły deweloperskie, zespoły administracyjne)
  • wsparcie zespołu innovAtions w szkoleniach z nowych narzędzi oraz w rozwiązywaniu problemów i zapytań od użytkowników w zakresie wdrożonych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • nastawienia na jakość wykonywanej pracy
  • dobrych umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętności efektywnej pracy z zespołem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związane z wdrażaniem zmian w organizacji

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz poszerzenia wiedzy biznesowej i technicznej
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • zestaw niezbędnych narzędzi pracy
  • jasno określoną ścieżkę kariery opartą na ocenie rocznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne (MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.)
  • silną kulturę zorientowaną na pracę zespołową

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce