LeasingTeam Group
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 listopada 2019. Zobacz aktualne

Asystent w Dziale Zarządzania Finansowaniem Dealerów

LeasingTeam Group Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Zadania:

• kompletowanie dokumentów,

• przyjmowanie zamówień,

• pakowanie oraz wysyłka dokumentów,

• prowadzenie zestawień / rejestrów,

• obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

• przygotowanie umów,

• inne prace biurowe.

Oczekiwania:

• status studenta kierunku ekonomicznego,

• znajomość programu Excel,

• obsługa urządzeń biurowych,

• umiejętność szybkiego uczenia się,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• dokładność, sumienność i zaangażowanie.

Oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

• atrakcyjne wynagrodzenie- 17 zł/h netto,

• możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży finansowej,

• wolne weekendy- praca od pn do pt w godz. 8.30- 16.30,

• dogodna lokalizacja- Służewiec.