Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 października 2022. Zobacz aktualne

Asystent w dziale Sprzedaży Eksportowej z językiem niemieckim

Zdalnie w czasie COVID
Lynka Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Lynka jest jednym z wiodących producentów odzieży korporacyjnej i sportowej dla małych, średnich i dużych korporacji o międzynarodowej renomie. Firma z amerykańskimi korzeniami, z małej, założonej w 1992 roku firmy stała się wysoko cenionym liderem w swojej branży. Zatrudniamy około 250 pracowników. Otrzymaliśmy ponad 50 międzynarodowych nagród - to więcej niż jakakolwiek europejska firma w naszej branży. Lynka otrzymała również tytuł „Przedsiębiorcy Roku”, przyznawany przez Amerykańską Izbę Handlową.

Asystent w Dziale Sprzedaży Eksportowej z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Skawina (obok Krakowa)

Poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu Sprzedaży Eksportowej, który ukierunkowany jest na ciągły rozwój i doskonalenie. Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu staliśmy się cenionym liderem w branży, a nasze produkty eksportujemy do ponad 20 krajów europejskich. Dołącz do nas i razem stwórzmy coś niezwykłego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert, odpowiedzi na zapytania klientów
  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz przekazywanie ich do działów operacyjnych
  • Bieżące wsparcie administracyjne działu sprzedaży eksportowej

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/ lub obsłudze klienta,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz home-office po okresie próbnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program poleceń pracowniczych

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Majdzika 16 w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Majdzika 16 w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”