Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

Asystent w dziale Sprzedaży Eksportowej z j. niemieckim

Lynka Skawina
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Asystent w Dziale Sprzedaży Eksportowej

z językiem niemieckim

Wsparcie działu sprzedaży

Miejsce pracy: Skawina (obok Krakowa)/ Rybnik

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert dla klientów niemieckojęzycznych, odpowiedzi na zapytania klientów
  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz przekazywanie ich do działów operacyjnych
  • Bieżące wsparcie administracyjne dla działu sprzedaży eksportowej

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/ lub obsłudze klienta
  • Umiejętności analitycznych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz home-office po okresie próbnym
  • Bezpłatny transport na trasie Kraków – Skawina – Kraków
  • System kafeteryjny
  • Program poleceń pracowniczych