Pantos Logistics
Bielany Wrocławskie Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 marca 2021. Zobacz aktualne

Asystent w dziale logistyki

Pantos Logistics Bielany Wrocławskie
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • rozliczanie transportów w systemie operacyjnym: rejestracja faktur sprzedażowych i zakupowych
  • bliska współpraca z pracownikami działu logistyki i spedycji
  • pomoc w biurze: segregowanie, sprawdzanie i wypełnianie dokumentów
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Dołącz do nas jeśli:

·       jesteś dyspozycyjny co najmniej 6 h dziennie od poniedziałku do piątku

·       preferowane jeśli posiadasz status studenta (kierunki np: logistyka, ekonomia, administracja, zarządzanie, statystyka)

·       znasz w praktyce Pakiet Office, w tym Excel

  • posiadasz dużą motywację do pracy

·       znajomość języka angielskiego ułatwi Ci wykonywanie zadań

·       cenisz zaangażowanie, dokładność w wykonywanych zadaniach

  • nie wymagamy specjalnych umiejętności – wszystkiego nauczymy się wspólnie

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy:

·       możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·       pracę w młodym, międzynarodowym środowisku

·       udział w ciekawych projektach

·       pracę w oparciu o umowę zlecenie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.