Deloitte
Szczecin Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 maja 2023. Zobacz aktualne

Asystent w dziale Audytu

Deloitte Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie
Logo Deloitte
Miejsce pracy: Szczecin

Kogo szukamy:

  • jesteś studentem/ką lub absolwentem/ką studiów magisterskich
  • jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin
  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale audytu lub księgowości, będzie to dodatkowym atutem
  • interesujesz się rachunkowością i audytem finansowym
  • posiadasz umiejętności analityczne i cechuje Cię otwartość do ciągłego uczenia się i rozwoju
  • jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, odpowiedzialną i lubisz pracować w zespole
  • chcesz pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim i bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Excel

Twój zakres obowiązków:

Nauczysz się analizować dane finansowe, które pomogą Ci zrozumieć funkcjonowanie firm z różnych branż. Będziesz wykorzystywać zdobytą wiedzę z rachunkowości w praktyce.

Podczas pracy projektowej będziesz mieć okazję pracować w różnych zespołach i z różnymi managerami z Deloitte. Zadania będą różniły się w zależności od projektu, na którym będziesz pracować.

Jako Asystent będziesz aktywnie uczestniczyć w:

  • badaniu sprawozdań finansowych wraz z całym zespołem audytowym
  • analizie danych finansowych przy użyciu analitycznych narzędzi audytowych
  • budowaniu procedur audytowych
  • weryfikacji danych finansowych i dokumentów przekazywanych przez spółkę do badania
  • inwentaryzacjach zapasów oraz środków trwałych - będziesz mieć okazję poznać biznes od środka
  • omówieniu procesów biznesowych zachodzących w spółce
  • badaniu środowiska kontroli wewnętrznych
  • spotkaniach z pracownikami różnych spółek, z którymi współpracujemy

To oferujemy:

  • zatrudnienie od września na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie oraz dostęp do kafeterii My Benefit
  • realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku
  • realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • różnorodne zadania, dzięki którym zapoznasz się z wieloma procesami biznesowymi oraz współpracę z przedstawicielami spółek będących naszymi klientami
  • ciągły rozwój, ponieważ będziesz mieć szansę na zdobycie wiedzy nie tylko z zakresu finansów, ale również szeroko pojętej wiedzy biznesowej
  • wsparcie buddy’ego podczas pierwszych miesięcy pracy oraz coacha, który będzie dbać o rozwój Twojej kariery
  • uczestnictwo w rozbudowanym programie wdrożeniowym „Snowball". Program ten zakłada szkolenia z między innymi teorii rachunkowości, procesów biznesowych i kontroli wewnętrznych, symulacji badania sprawozdania finansowego, narzędzi Deloitte, Excela oraz umiejętności miękkich
  • rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta, w tym finansowanie wszystkich egzaminów oraz szkoleń, do nich przygotowujących
  • rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy, a także bogatą ofertę szkoleń i warsztatów wraz z dostępem do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej
  • hybrydowy model pracy – Deloitte Flex
  • rozbudowany Program Employee Well – being

Dołącz do nas, inspiruj innych, buduj z nami biznes oparty na wartościach.

Dołącz do #ImpactGeneration.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jako Dział Audytu tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy!

Ścieżka rekrutacji

  • I etap – przesyłasz swoje CV, a my zapoznajemy się z Twoją aplikacją. Im wcześniej wyślesz aplikację tym szybciej zaprosimy Cię do II etapu rekrutacji
  • II etap – zapraszamy na testy online (analityczne i z j. angielskiego). Na wypełnienie testów otrzymasz 4 dni. Postaraj się o jak najlepszy wynik, ponieważ wpływa to na decyzję o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu rekrutacji
  • III etap – przeprowadzamy wywiad telefoniczny z osobami, które najlepiej rozwiązały testy
  • IV etap – spotykamy się na rozmowie rekrutacyjnej online oraz zapraszamy Cię do wypełnienia zadań z Excela