J&M LOGISTICS
Rzeszów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 marca 2021. Zobacz aktualne

Asystent spedytora (staż z możliwością zatrudnienia)

Rekrutacja zdalna
J&M LOGISTICS Rzeszów
bezpłatne
Praktyki, Staż
Umowa o dzieło

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuję stażysty na stanowisko   Asystent spedytora międzynarodowego.


Oczekiwania:


  •    komunikatywna znajomości języka angielskiego
  •    zaangażowanie i motywacja do pracy
  •    chęć rozwoju zawodowego i zaangażowanie w zadania
  •    dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.


OBOWIĄZKI:


  •    pozyskiwanie nowych klientów
  •    planowanie i monitorowanie przebiegu transportu
  •    sporządzanie dokumentacji transportowej
  •    realizowanie założeń programowych prowadzonego stażu
  •    obsługa urządzeń biurowych.


Podobne oferty

Vena Sp. z o. o.
Białystok
Nie podano
Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków
SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
2 lokalizacje
4650zł +
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij