APROJEKT Jacek Szymczak
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Asystent Projektanta Sieci Telekomunikacyjnych

APROJEKT Jacek Szymczak Warszawa
3500 - 4500zł
Praca
Umowa o pracę

APROJEKT TECHNOLOGIE

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach telekomunikacyjnych. Na rynku działamy od 6 lat zatrudniając ponad 30 osób w Warszawie i Siedlcach.

Do naszych Klientów należą m.in.: UPC Polska, Orange Polska S.A., Ericsson Polska, Netia S.A., EmiTel, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Dom Development, PAGI S.A. i wielu innych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu w Warszawie.

Poszukujemy młodych osób chcących rozwijać się w dziedzinie planowania i projektowania sieci telekomunikacyjnych. Projekty dotyczą kablowych sieci światłowodowych (FTTH – FTTB - Szkieletowych), sieci HFC CATV (koncentrycznych RF + światłowodowych), kanalizacji, przyłączy i szaf telekomunikacyjnych, zasilania urządzeń telekomunikacyjnych.

Zadania:

  • pomoc dla Projektanta w tworzeniu i kompletowaniu dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie rysunków, opisów, zestawień,
  • tworzenie rysunków do dokumentacji powykonawczych wybudowanych sieci,
  • obliczenia dla sieci RF (HFC),
  • wyjazdy z projektantem na wizje lokalne - praca w terenie w obrębie Warszawy oraz centralnej Polski, przygotowywanie dokumentacji fotograficznej,
  • kontakty z administracjami, zarządcami budynków oraz zleceniodawcami i klientami.

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość programów typu AutoCad wspomagających przygotowywanie rysunków projektowych,
  • minimum średnie wykształcenie – mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci studiów technicznych,
  • obsługa komputera w tym środowiska Office (Excel, Word),
  • odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie w pracy,
  • chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań,
  • prawo jazdy kat. B + faktyczne doświadczenie w prowadzeniu auta.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • rozwój kompetencji poprzez uczestnictwo w ogólnopolskich projektach,
  • opiekę Projektanta / Mentora w pierwszych miesiącach pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kartę MultiSport i prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • pracę na pełen etat,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • miejsce pracy: Warszawa.

UWAGA!

Jeśli masz „dryg” w kwestiach technicznych i wspomniane wymagania nie są dla ciebie zbyt wygórowane oraz masz dość wszechobecnego i powtarzającego się błędnego koła: <<Musisz mieć doświadczenie, żeby zdobyć pracę>> i <<Musisz mieć pracę, żeby zdobyć doświadczenie>> to ta oferta jest właśnie dla ciebie! Zapraszamy!

Dodatkowe informacje o firmie: www.aprojekt.net