Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Asystent Projektanta Drogowego

Jacobs Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Wymagania:

•Absolwent lub student na kierunku budownictwo, specjalizacja drogowa

•Doświadczenie w biurze projektowym lub na budowie mile widziane

•Znajomość co najmniej jednego z programów: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Microstation, InRoads

•Dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

•Udział w międzynarodowych projektach drogowych

•Wsparcie projektanta przy opracowaniu projektów branży drogowej

•Opracowywanie dokumentacji w języku angielskim

•Koordynacja międzybranżowa

Aplikowanie:

·      BIA0005T2 Krakówhttps://jacobs.taleo.net/careersection/ex/jobdetail.ftl?job=BIA0005T2&src=INTINTSEO

·      BIA0005SB Warszawa https://jacobs.taleo.net/careersection/ex/jobdetail.ftl?job=BIA0005SB&src=INTINTSEO

·      RecruitmentPoland@jacobs.com

O firmie:

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową.

Bierzemy udział w projektach z m. in. zakresu projektowania mostów i tuneli, portów morskich i lotnisk, laboratoriów, centrów B+R czy kompleksowego planowania miast.

Jacobs zatrudnia ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1996r, nasze biura znajdują się w Krakowie i w Warszawie. Od ponad 3 lat budujemy w Krakowie Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudnionych jest już blisko 600 inżynierów oraz 600 specjalistów różnych branż w ramach Centrum Usług Wspólnych.