PowerJobs
Dąbrowa Górnicza Human Resources / Zasoby ludzkie
PowerJobs Dąbrowa Górnicza
1300zł +
Praca
Umowa zlecenie

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza, Tucznawa

Wymagania:

✓ Wykształcenie kierunkowe wyższe I stopnia (inżynier) na kierunkach: Mechanika i Budowa maszyn, Mechatronika oraz pokrewne,

✓ W trakcie IV roku studiów tryb dzienny lub wieczorowy (wolne weekendy),

✓ Znajomość MS Office, AutoCAD, SolidWorks,

✓ Podstawowa umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

✓ Komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim,

✓ Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów,

✓ Prawo jazdy.

Podstawowe obowiązki:

✓ Konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych,

✓ Pomoc przy projektowaniu, modernizacji części maszyn oraz ich instalacja,

✓ Pomoc w zakresie planowania prewencji maszyn produkcyjnych,

✓ Aktualizowanie i standaryzacja dokumentacji technicznej w części mechanicznej,

✓ Raportowanie do przełożonego,

✓ Postępowanie zgodnie z procedurami jakości,

✓ Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Oferujemy:

✓ Współpracę w oparciu o zlecenie,

✓ Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej japońskiej korporacji,

✓ Perspektywę zatrudnienia na pełny etat.