BWI Poland Technologies
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 maja 2019. Zobacz aktualne

Asystent Kupca – praca dla studentów zaocznych

BWI Poland Technologies Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

(Ref.BA)

Zakres obowiązków:

-         zapytania ofertowe -zakres usługi i części prototypowe (przetargi, organizacja transportów)

-         poszukiwanie potencjalnych dostawców

-         weryfikacja przedstawionych ofert

-         negocjowanie warunków zakupu (telefonicznie i mailowo)

-         wystawianie zamówień w systemie SAP

-         kontrola realizacji zamówień, terminów dostaw

-         przygotowywanie raportów, zestawień

-         administracja zakupowa, zbieranie i segregowanie dokumentacji

Wymagania:

-         status studenta

-         dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

-         dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-         znajomość Ms Windows- w szczególności Excel

-         umiejętności w komunikacji interpersonalnej

-         umiejętności analityczne i niezależność w pracy

-         umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

-         znajomość aplikacji SAP (poziom użytkownika), znajomość rysunku technicznego

 Oferujemy:

-         umowę zlecenie

-         pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16/ 9-17

-         możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

-         przyjazną atmosferę w pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

-         owocowe wtorki

-         szkolenia wewnętrzne produktowe

W CV Prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:

“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”