Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 lipca 2022. Zobacz aktualne

Asystent geodety

Nawigator Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Firma geodezyjna z Gdyni zatrudni pracownika na stanowisko asystent geodety.

Oferujemy przyuczenie do zawodu, wsparcie geodetów z wieloletnim doświadczeniem, prace przy dużych i małych projektach na terenie Trójmiasta.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie geodezyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programów geodezyjnych
  • zaangażowanie w realizowane zadania
  • chęć rozwoju

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy geodezyjnej obsłudze inwestycji budowlanych
  • pomiarowe prace terenowe i kameralne
  • zgłoszenia prac geodezyjnych
  • obsługa instrumentów pomiarowych

CV proszę przesłać poprzez formularz aplikacyjny

tel.509 175 411

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij