ECO-BART Sp. z o.o.
Częstochowa Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Asystent geodety

Jeśli jesteś studentem  lub absolwentem wydziału:

  • geodezji,
  • informatyki,
  • geografii,
  • ochrony środowiska,

Chcesz rozwijać się  w doświadczonym zespole.

Jesteś otwarty na nowe zadania.

Szukasz stabilnej pracy.

Aplikuj  do firmy ECO – BART Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie.

Nasza firma wykonuje usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie całego kraju, m.in. w zakresie

  • przetwarzania i tworzenia baz danych GIS,
  • modernizacji baz Ewidencji Gruntów i Budynków,
  • komputerowym opracowywaniu zdjęć lotniczych i danych LIDAR.

Zatrudnimy:

Studentów (III lub IV roku ) lubabsolwentówwydziałów:

  • geodezji,

na stanowisku: Asystent geodety

Miejsce pracy: Częstochowa

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł netto.

Praca będzie polegała na:

  • przetwarzaniu i tworzeniu baz danych GIS,

Praca będzie wykonywana nie tylko w biurze, czyli kameralnie, ale także w terenie. W terenie będą wykonywane zwłaszcza  prace związana z pozyskaniem danych niezbędnych do powyższych opracowań.

Wymagania:

  • w trakcie studiów wyższych ( III lub IV rok) lub studia ukończone i poświadczone dyplomem.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • pokój w mieszkaniu służbowym w Częstochowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO-BART Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Solskiego 13, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  ZUGIK PRYZMAT z siedzibą w Częstochowie przy ul. Solskiego 13.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.