Watchmark
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Asystent e-commerce

Watchmark Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Dynamicznie działamy zarówno na rynku w Polsce jak i w Europie. Stawiamy na ciągły rozwój własny, w związku z rozwojem nowych działów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent ecommerce.

Opis Stanowiska Pracy:

Opis stanowiska:

- Kompleksowa obsługa systemu ecommerce

- Dbanie o poprawność oferty sklepu;

- Budowanie pozytywnej relacji z zespołem;

- Osiąganie założonych celów sprzedażowych;

- Dbanie o wizerunek firmy;

Oczekujemy od Ciebie:

- Zaangażowanie do pracy;

- Sumienność;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Komunikatywność;

- Dokładność, oraz szczegółowość;

Co chcemy Ci dać:

- Możliwość rozwoju i wiedzę z zakresu w sprzedaży ecommerce

- Kompleksowe szkolenia z obsługi systemów ecommerce

-Ciekawą pracę w Firmie o bardzo dynamicznym rozwoju.

- Pracę na samodzielnym stanowisku z ludźmi pełnymi zaangażowania i ambicji.

- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

- Elastyczne godziny pracy.

Mile widziani studenci aczkolwiek niekoniecznie.

CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".