Link International Transport
Łódź Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 maja 2022. Zobacz aktualne

Asystent dyspozytora transportu

Rekrutacja zdalna
Link International Transport Łódź
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 33 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. Dajemy szanse nowym pracownikom na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać sobie ambitne cele i dbać o swoją karierę, stanowisko jest dla Ciebie:

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie grupą pojazdów i kierowców
  • planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów
  • dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami
  • obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego

WYMAGANIA:

  • zamiłowanie do dynamicznej pracy i pełnej kontaktów z ludźmi
  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania
  • zdolność podejmowania szybkich decyzji
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • zapraszamy do współpracy także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa wiedza w zakresie organizacji transportu międzynarodowego
  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży TSL
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w branży TSL – nieustannie się szkolimy
  • pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć
  • przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Możliwość pracy w Gliwicach ul. Pszczyńska 305, w Wiązownie koło Warszawy ul. Nadrzeczna 21, w Zgierzu ul. Andrzeja Struga 8