LeasingTeam Group
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 kwietnia 2020. Zobacz aktualne

Asystent ds. Weryfikacji Danych z językiem angielskim

LeasingTeam Group Warszawa
do 4200zł
Praca
Umowa zlecenie

Zadania:

  • Weryfikacja danych według instrukcji
  • Kontakt z klientem w przypadku nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 w mowie i w piśmie
  • Skrupulatność
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych

Oferta:

  • Umowa zlecenie z możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie z sektora bankowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Lokalizacja: okolice Metra Centrum Nauki Kopernik