Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Asystent do wsparcia działu kontrolingu / analiz

Reesco Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie przy zamknięciu roku/kwartału/miesiąca w zakresie przygotowania danych finansowych oraz raportów,
  • przygotowywanie raportów dotyczących płynności finansowej,
  • przygotowywanie zestawień finansowych i analiz na potrzeby zarządu i innych działów,
  • weryfikacja sytuacji finansowej kontrahentów,
  • kontakty z bankami i ubezpieczycielami: przygotowywanie miesięcznych zestawień, wyrabianie gwarancji, wypełnianie formularzy, itp.,
  • wsparcie w wewnętrznych procesach finansowych, m.in. rozliczenie projektów, przelewy.

Nasze wymagania:

  • status studenta/ absolwenta studiów kierunków finansowych lub ekonomicznych,
  • dobra znajomość podstawowych zasad rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dokładność.

To oferujemy:

  • kafeteryjny system benefitów (karta multisport / medicover),
  • możliwość praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Dowiedz się więcej i odwiedź: www.reesco.pl

Grupa Reesco sp. z o.o jest jednym z liderów z zakresu wykonawstwa, zarządzania projektami oraz doradztwa technicznego na rynku wykończeń powierzchni biurowych, hotelowych i handlowych. Podstawą sukcesu naszej firmy jest wykwalifikowany zespół, w skład którego wchodzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inżynierii, rzeczoznawstwa, architektury oraz kierowania budową. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego poparte licznymi nagrodami: Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, Diamenty Forbesa, nagroda w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.