Karlsbad Sp. z o.o.
Warszawa Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 września 2022. Zobacz aktualne

Asystent Biura

Karlsbad Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

KARLSBAD Sp z o.o.

Agencja marketingu zintegrowanego Karlsbad jest prężnie działającą firmą od ponad 30 lat.

W naszym portfolio mamy ponad 1000 projektów promocyjnych zakończonych sukcesem!

Działamy w takich obszarach, jak: promocje sprzedaży, organizacja loterii i konkursów, programy lojalnościowe, merchandising, event marketing, produkcja i kreacja promocji oraz tworzenie aplikacji/programów informatycznych.

Obecnie Poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy:Warszawa – Agencja Reklamowa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Project Managerów oraz zarządu w bieżących zadaniach
  • Prace techniczne i fizyczne (pakowanie, wysyłka paczek i inne)
  • Dostarczanie dokumentów i paczek do adresatów na terenie miasta
  • Składanie dokumentów w urzędach, realizowanie zakupów do biura
  • Pomoc techniczna w sekretariacie, magazynie polegająca głównie na pracach fizycznych
  • Różnego rodzaju drobne prace techniczne i porządkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadanie prawa jazdy Kat. B
  • Doświadczenia – nie wymagane
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Docelowo możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Karlsbad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-680) przy ul. Wolbromskiej 38, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".