PowerJobs
Dąbrowa Górnicza Human Resources / Zasoby ludzkie
PowerJobs Dąbrowa Górnicza
1300zł +
Praca
Umowa zlecenie

LOKALIZACJA: Dąbrowa Górnicza – Tucznawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktualizowanie i standaryzacja dokumentacji technicznej w części elektrycznej i softwareowej,
  • instalowanie oraz aktualizowanie oprogramowania paneli operatorskich,
  • aktualizowanie i standaryzacja oprogramowania PLC na maszynach,
  • wykonywanie modyfikacji elektrycznych na podstawie projektów elektrycznych,
  • konserwacja urządzeń.

OCZEKIWANIA:

  • status studenta (preferowany kierunek automatyka i robotyka lub pokrewny),
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn, poparta umiejętnością posługiwania się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi,
  • podstawowa umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na pakiet MS Excell,
  • podstawy z zakresu programowania sterowników PLC,
  • komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • chęć związania swojej przyszłości z zawodem Inżyniera Automatyka.

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze utrzymania ruchu japońskiej korporacji,
  • perspektywa zatrudnienia na pełny etat,
  • pracę dorywczą 2 – 3 dni w tygodniu,
  • wynagrodzenie ok. 170 PLN / dzień