PowerJobs
Dąbrowa Górnicza Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 lutego 2020. Zobacz aktualne

Asystent automatyka

PowerJobs Dąbrowa Górnicza
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

PowerJobs - Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 11749) z siedzibą w Katowicach, ul. Ks. P. Ściegiennego 3, dla swojego Klienta, japońskiej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • wsparcie dla inżynierów automatyków we wdrażaniu nowych projektów oraz usprawnianiu procesu technologicznego;
  • konserwacja i naprawa urządzeń automatyki (mechatroniki)
  • konserwacja, modyfikacja i tworzenie przemysłowych systemów informatycznych, w tym oprogramowania;
  • diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki;
  • udział w rozwoju procedur jakości;
  • aktualizacja i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz systemów zarządzania;
  • dokładny zakres obowiązków zależny od poziomu studiów i wiedzy.

Wymagania:

  • studia w toku - II-IV rok studiów dziennych lub wieczorowych na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Elektryka, Elektronika, Informatyka;
  • dobra znajomość obsługi i konserwacji sprzętu klasy PC;
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn, poparta umiejętnością posługiwania się schematami elektrycznymi;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel;
  • podstawy z zakresu programowania sterowników PLC;
  • komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim;
  • mile widziana znajomość relacyjnych baz danych i środowiska MS SQL, a także programowania obiektowego (VB, C#) lub chęć rozwoju w tym zakresie;
  • samodzielność w zdobywaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów, sumienność i dobra organizacja pracy;
  • motywacja do rozwoju swoich umiejętności technicznych i organizacyjnych;
  • chęć związania swojej przyszłości z zawodem inżyniera automatyka;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy - zlecenie;
  • elastyczny harmonogram pracy (dostosowany do zajęć na studiach)
  • sukcesywny wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju i nabywanego doświadczenia (stawka początkowa 20 zł brutto/ h)
  • szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii oraz możliwość zdobycia uprawnień;
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów.