Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 września 2020. Zobacz aktualne

Asystent / Asystentka biura

TDCM.io Łódź
do 2600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ciekawą wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.S., to zapraszamy do kontaktu!

Jakie będą twoje obowiązki?

  • wsparcie organizacji pracy biura,
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych,
  • wsparcie procesów kadrowych,
  • wsparcie organizacji spotkań zespołu,
  • tworzenie dokumentacji biurowej i/lub projektowej

Oferujemy:

  • płatne praktyki z możliwością nawiązania dalszej współpracy po ich zakończeniu,
  • elastyczny czas pracy w wymiarze 20-40h/tygodniowo,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy wsparciu projektów dla zagranicznych klientów,
  • możliwość rozwoju w kierunku ścieżki technicznej lub Project Manager,
  • naukę pod okiem doświadczonych mentorów,
  • kartę sportową FitProfit

Oczekujemy:

  • dobrej samoorganizacji, sumienności oraz dokładności
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości narzędzi typu Microsoft Office lub narzędzi Google Docs
  • płynności w posługiwaniu się usługami on-line i/lub sieciami społecznościowymi
  • chęci nauki i rozwijania

Wyślij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim.