Centrum Edukacyjne Planeta Anuka
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 czerwca 2023. Zobacz aktualne

ANIMATOR/ANIMATORKA DO PROWADZENIA WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH, PRACA TAKŻE W WEEKENDY

Centrum Edukacyjne Planeta Anuka Warszawa
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Planeta Anuka to firma edukacyjna specjalizująca się w popularyzacji astronomii i badań kosmicznych, posiadająca jedno z najdłużej działających w Polsce mobilnych planetariów. Od 13 lat pokazujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym piękno Kosmosu i zarażamy pasją do astronomii.

Rozwijamy się kosmicznie! Do naszego zespołu poszukujemy:

ANIMATORA/ANIMATORKI DO PROWADZENIA WARSZTATÓW ASTRONOMICZNYCH

Praca od zaraz!

ZAKRES ZADAŃ:

Prowadzenie warsztatów astronomicznych dla grup dzieci ( przedszkole, szkoła podstawowa ) oraz podczas pikników weekendowych.

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności w godzinach przedpołudniowych (terminy do ustalenia) i/lub w weekendy,
  • gotowości do wyjazdów poza Warszawę,
  • umiejętności pracy z dziećmi,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • elastycznego podejścia i kreatywności,

MILE WIDZIANE:

  • znajomość podstaw astronomii,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • status studenta,
  • wykształcenie kierunkowe - astronomia, fizyka itp.
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • prawo jazdy.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nawet 500 zł dziennie),
  • zwrot kosztów w przypadku wyjazdów,
  • pracę dodatkową lub stałą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pełen zestaw scenariuszy zajęć oraz pomocy dydaktycznych,
  • wsparcie doświadczonych koleżanek/kolegów pracujących w firmie,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę wzbudzającą zachwyt uczestników warsztatów.

 W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz swojego CV