Tumi Tur
Środa Śląska Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 września 2022. Zobacz aktualne

Animatora na Polu Wyobraźni

Tumi Tur Środa Śląska
3000 - 3500zł
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Tumi Tur istnieje od ponad 10 lat na rynku. W tym czasie stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci w bliskości z naturą mają możliwość rozwoju i zabawy. Prowadzimy warsztaty dla dzieci z przedszkoli szkół podstawowych.

Doświadczenie i kreatywność, oraz zaangażowanie naszej kadry spowodowały, iż jesteśmy znani wśród większości szkół i przedszkoli z Dolnego Śląska.

Poszukujemy studentów, chcących rozwijać się w pracy z dziećmi.Nie oczekujemy doświadczenia, zależy nam na zaangażowaniu, kreatywności, oraz chęci do nauki.

Twoje Zadania:

  • prowadzenie warsztatów dla dzieci,
  • angażować dzieci do konaku z naturą
  • rozwijać dzieci poprzez zabawę.
  • wcielać się w role
  • prowadzenie gier terenowych
  • towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu świata

Szukamy osób które:

  • chcą zaangażować się w pracę
  • lubią nowe wyzwania
  • mają głowę pełną pomysłów
  • są gotowe nauczyć się czegoś nowego
  • nie boją się dzieci i traktują je z szacunkiem
  • studiują

Oferujemy Ci:

  • szerokie możliwości rozwoju osobistego
  • możliwość uczenia cię pracy z dziećmi w różnych sytuacjach
  • praca blisko natury
  • kontakt z ciekawymi ludźmi
  • elastyczny grafik
  • wolne weekendy
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z Tumi Turem
  • pracę od września