Generali
Warszawa Ubezpieczenia

Analityk Systemowy

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Generali Warszawa
8000 - 14000zł
Praca
Umowa o pracę

Twoje zadania

  • Prowadzenie analiz systemowych
  • Koordynacja prac developerskich
  • Współpraca z zespołem Architektów oraz QA
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowo – systemowych
  • Doświadczenie w pracy na projektach wdrożeniowych w metodyce SCRUM
  • Znajomość SQL, UML, BPMN
  • Znajomość narzędzi: JIRA, SoapUI, Enterprise Architect
  • Proaktywna postawa, dynamika w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Inicjatywa i pomysłowość

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez współpracę z ekspertami z zakresu architektury systemowej oraz infrastruktury
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali, bezpłatne lekcje języka angielskiego