Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 maja 2022. Zobacz aktualne

Analityk Finansowy

Rekrutacja zdalna
mthree Wrocław
5000 - 5500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Nasz klient jest odpowiedzialny za zapewnienie terminowego i dokładnego przygotowania dziennej wartości aktywów netto (NAV) dla szeregu złożonych Funduszy Hedgingowych, Funduszy Kredytowych, Funduszy Rynku Prywatnego, Funduszy Nieruchomości i Funduszy Hybrydowych inwestujących w szeroką gamę instrumentów finansowych.

Mthree ma wiele możliwości współpracy z analitykami z wiodącą instytucją finansową z centrali w Polsce. Będziesz pracować w zespole odpowiedzialnym za analizę, raportowanie i prezentację kluczowych danych z różnych funduszy.

 Główne obowiązki:

  • Przygotowanie i przegląd uzgodnień między różnymi systemami rachunkowości funduszy
  • Otwieranie kont dla funduszy hedgingowych / alternatywnych spółek inwestycyjnych i podmiotów opartych na akcjach
  • Przydzielanie dochodów/wydatków partnerów biznesowych (w tym nowe wydania, kieszenie boczne, listy boczne itp.)
  • Weryfikacja dokumentów finansowych i prawnych w celu dokładnego i odpowiedniego przetwarzania transakcji i/lub obliczania różnych opłat/alokacji.
  • Obliczanie i rozliczanie opłaty za zarządzanie i dodatki
  • Oblicz różne stopy zwrotu, NAV i szacunki NAV na poziomie inwestora
  • W razie potrzeby przygotowanie lub analiza oświadczenia o odprowadzaniu podatku, roll forward kapitału i oświadczenia inwestorów

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Biegłą znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie karierą w usługach finansowych
  • Zaletą będzie wykształcenie wyższe finansowe lub podobna dziedzina, jednak w równym stopniu zapraszamy absolwentów wszystkich stopni naukowych
  • Proaktywne, skoncentrowane podejście do pracy i umiejętność konsekwentnego dotrzymywania terminów
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • Kandydaci muszą posiadać dokumenty potwierdzające możliwość pracy w Polsce

Co możemy Ci zaoferować?

  • 3-tygodniowy trening przed rozpoczęciem pracy (płatny)
  • Kontrakt na czas określony - 12 miesięcy, po tym czasie możliwość otrzymania umowy na stałe u naszego Partnera Biznesowego i negocjacja warunków umowy/wynagrodzenia
  • Przejrzystość w umowie i obowiązkach
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Wynagrodzenie brutto w kwocie 60tyś w pierwszym półroczu trwania kontraktu, po tym okresie podwyższka do 66tyś w drugim półroczu kontraktu
  • Jeśli będziesz wykonywać swoje obowiązki zgodnie z wymaganiami naszego klienta,, w ciągu sześciu miesięcy od wdrożenia, otrzymasz licencję na CFA Level 1, FRM Pt 1 lub PMP, abyś mógł się uczyć i przygotować do egzaminu*

 *Egzamin nie jest sponsorowany przez mthree - dostarczamy treść i materiał przygotowujący do testów