Fina Cyberis
Warszawa Nie podano

Analityk - finanse cyfrowe, big data oraz media

Fina Cyberis Warszawa
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa

Innowacyjny Portal Internetowy poszukuje ANALITYKA – JUNIOR LUB MID LEVEL- który będzie pracować nad kontentem edukacyjnym portalu pod kierownictwem doświadczonych profesjonalistów.

Nasze biuro w Varso Place znajduje się w kampusie innowacji CIC i jest częścią kolektywu startupów oraz większych firm działających w najnowocześniejszych dziedzinach biznesu a w szczególności mediów. Dołączając do nas uzyskasz dostęp do ekosystemu, który inspiruje i tworzy możliwości rozwoju.


W tej roli będziecie tworzyć treści edukacyjne i naukowe a przede wszystkim będziecie mieć możliwość pogłębiania wiedzy pod kierunkiem doświadczonych profesjonalistów. Ważna jest umiejętność samodzielnej krytycznej analizy i poszukiwania odpowiedzi na pytania jak również umiejętność prezentacji tej wiedzy. Dużym atutem będzie bardzo dobra znajomość googleslides/ powerpoint/ graficzne reprezentacja danych.

Doświadczenie w dziedzinie finansów cyfrowych lub ekonomii mile widziane, ale nie konieczne. Pasja do nauki nowych rzeczy konieczna. Nie oczekujemy, że znacie odpowiedz na wszystkie pytania – raczej chcemy abyście potrafili postawić właściwe pytania Jest to idealna rola dla absolwentów ekonomii/ finansów, którzy chcą się specjalizować w nowych technologiach. Jesteśmy też otwarci na studentów na ostatnim roku pod warunkiem możliwości odpowiedniego zaangażowania pod względem czasu.

Oferujemy elastyczne warunki pracy i możliwości rozwoju.

Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, z dobra znajomości angielskiego i pozytywnym nastawieniem do pracy w zespole.

Klikając w przycisk „Wyślij” lub "Aplikuj" zgadzasz się na przetwarzanie przez Fina Cyberis Sp. z o.o. oraz podmiotów z nią powiązanych (dalej zwanych Fina Cyberis) Twoich danych osobowych zawartych w Zgłoszeniu Rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@finacyberis.com

Będziemy przetwarzali różne informacje o Tobie w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

a) prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę

· w celu wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa

· w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy

· w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest wymagany w systemie eRecruiter do Twojej prawidłowej identyfikacji, informacje zebrane z portali zawodowo – biznesowych np. LinkedIn,

· w oparciu o Twoją zgodę (m.in. dane, które dobrowolnie zamieszczasz w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek, zainteresowania, dane zawarte w referencjach od byłych pracodawców);

b) prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę);

c) zbadania satysfakcji z procesu rekrutacji (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);

d) ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);

e) na wypadek gdybyśmy musieli powtórzyć tę rekrutację (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 24 miesięcy. W pozostałych celach przetwarzamy Twoje dane osobowe przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Analizujemy kandydatów w systemie eRecruiter za pomocą różnych filtrów wyszukiwania i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający nawyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Fina Cyberis danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę lub innym stanowisku (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które dobrowolnie umieściłeś w swoich zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek, zainteresowania, informacje zawarte w referencjach od byłych pracodawców).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Fina Cyberis moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fina Cyberis.

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

KPMG
Warszawa
Nie podano
Accenture
Warszawa
Nie podano
Junior Project Manager