FG Energy
Kraków Energetyka
FG Energy Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk danych/statystyk

Miejsce pracy: Kraków, woj. Małopolskie

Twój zakres obowiązków:

·        Tworzenie oraz prowadzenie tabel i baz danych

·        Regularne kontrole zgromadzonych danych w celu weryfikacji ich poprawności

·        Przygotowywanie informacji, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne zgodnie z wymaganiami

Nasze wymagania:

·        Zaawansowana znajomość programów Access oraz MS Excel – warunek konieczny

·        Ukończenie studiów na kierunku technicznym

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Zdolności analityczne

·        Samodzielność, sumienność i dokładność w działaniu

To oferujemy:

·        Stabilną pracę w rozwijającej się spółce

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Niezbędne narzędzia pracy

·        Nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

·        Miłą i przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacje proszę kierować za pomocą formularza aplikacyjnego.