Warta
Warszawa Ubezpieczenia
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Analityk Danych w Dziale Taryfikacji

Warta Warszawa
Nie podano
Praca

Opis stanowiska

  • praca na dużych wolumenach surowych danych w SQL, Excel, Tableau, R, Python,
  • analizy segmentacyjne (samodzielnie oraz w zespołach),
  • przygotowywanie i automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych,
  • monitoring wpływu wdrożonych zmian na bieżący portfel ubezpieczeń,
  • współpraca przy budowie i rozwoju narzędzi oraz metod analitycznych.
  • Wymagania

  • zainteresowanie tematyką analizy danych, data science, big data,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy analitycznej oraz z bazami danych z wykorzystaniem SQL,
  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych,
  • dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu metod i narzędzi statystycznych oraz BI (takich jak: R, Python, Tableau),
  • mile widziana znajomość programów taryfikacyjnych (np. Earnix, Radar),
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją,
  • doświadczenie w taryfikacji ubezpieczeń (przede wszystkim komunikacyjnych), będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • otwartość na nowe pomysły/podejścia,
  • realny wpływ na bieżącą politykę cenową firmy,
  • nowoczesną i szybką bazę danych, zorientowaną na analizy i modelowanie,
  • efektywne narzędzia statystyczne i BI,
  • zespół o zróżnicowanych kompetencjach, nastawiony na współpracę,
  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe oraz inne świadczenia socjalne,
  • pracę w biurze w śródmieściu, jak tylko wrócimy do biura :).