Ambasador/Ambasadorka "Dni Edukacji Międzynarodowej"

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 maja 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Wrocław
nie podano

Baltic Council for International Education jest agencją edukacyjną specjalizującą się w doradztwie w zakresie edukacji zagranicznej. Oferujemy pomoc w procesie aplikacji na zagraniczne uniwersytety, do prywatnych i państwowych szkół średnich i college’y. Nasza oferta obejmuje także kursy i obozy językowe na całym świecie.

Co roku nasza firma organizuje również jedne z największych targów edukacyjnych w Europie - specjalistyczne targi edukacyjne „Dni Edukacji Międzynarodowej”!

W 2019 roku odbędą się one w 4 Polskich miastach:

  • 23 marca 2019, Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski
  • 24 marca 2019, Łódź, Vienna House Andel's Hotel
  • 26 marca 2019, Kraków, Park Inn Radisson
  • 28 marca 2019, Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum

Godziny otwarcia 10:00 - 17:00

Poszukujemy pełnych zapału osób, chętnych do przejęcia roli Ambasadora lub Ambasadorki eventu w jednym z miast!

 Myślisz o studiach za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć? A może Twoja aplikacja czeka na rozpatrzenie, a Ty zastanawiasz się czy to był właściwy wybór?

Jako Ambasador lub Ambasadorka Dni Edukacji Międzynarodowej będziesz mieć niepowtarzalną okazję żeby poznać przedstawicieli najlepszych szkół i uczelni z całego świata oraz porozmawiać z nimi twarzą w twarz!

 Jest to też doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych, PR oraz komunikacyjnych, a nasz team gwarantuje świetną zabawę i miłą atmosferę podczas wydarzenia!

Na najlepszych ambasadorów i ambasadorki czekają nagrody, w tym bezpłatna pomoc Baltic Council podczas aplikacji na studia!

Jeśli jesteś młodą, pełną pasji i zapału osobą i masz ochotę wziąć udział w ciekawym projekcie - odezwij się!

Oferujemy przyjazną atmosferę oraz świetne doświadczenie, które z pewnością przykuje uwagę każdego, kto spojrzy na Twoje CV!

Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 576 382 088) lub mailowo (info@balticcouncil.pl), a uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Czekamy na Ciebie!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×