Students.pl
Szczecin HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Ambasador / Ambasadorka Students.pl

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Students.pl Szczecin
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Program Ambasadorski Students.pl skierowany jest do studentów najlepszych polskich uczelni.Główną rolą Ambasadorów jest reprezentowanie Students.pl, budowanie pozytywnego wizerunku strony i promowanie nas w środowisku akademickim.

Aplikuj, jeśli:

  • jesteś studentem,
  • aktywnie działasz w środowisku akademickim, w tym m.in. w samorządach lub organizacjach studenckich albo kołach naukowych,
  • sprawnie poruszasz się w social media,
  • jesteś gotowy do aktywnej i kreatywnej promocji dynamicznie rozwijającego się job portalu pracy,
  • masz parę godzin wolnych w tygodniu i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenia w marketingu i doradztwie zawodowym.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń i kontaktów,
  • szansę na aktywny udział w dynamicznym rozwoju serwisu dla studentów i pracodawców,
  • możliwość zaliczenia udziału w Programie jako praktyk (nie wykluczamy kontynuacji współpracy po zakończeniu Programu),
  • wynagrodzenie,

Główne zadania:

  • reprezentowanie i promowanie Students.pl w środowisku akademickim,
  • współpraca z samorządami, organizacjami studenckimi i kołami naukowymi,
  • inicjowanie i organizacja wydarzeń promocyjnych i marketingowych,
  • promowanie aktualnej oferty serwisu,
  • udział w wydarzeniach rekrutacyjnych np.: targi pracy,
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i marketingowych (plakaty, gadżety, inne materiały),
  • budowanie pozytywnego wizerunku Students.pl w środowisku akademickim,
  • realizacja własnych pomysłów, jeśli okażą się zgodne z misją i wartościami Students.pl.