InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
InConventus Group Kraków
4000zł +
Praca, Praca dodatkowa
Umowa B2B

Profil Kandydata:

⦿ Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B)

⦿ Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces, kreatywność

⦿ Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

⦿ Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

⦿ Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami

⦿ Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży

⦿ Doświadczenie pracy w branży będzie dodatkowym atutem.

⦿ Skuteczność w realizacji założonych planów.

OBOWIĄZKI:

⦿ Pozyskiwanie Klientów na terenie Polski i nawiązywanie relacji handlowych w zakresie usług reklamowo-promocyjnych w ramach projektów realizowanych przez InConventus Group

⦿ Sporządzanie i prezentowanie ofert handlowych

⦿ Utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych

⦿ Tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych.

⦿ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów.

OFERUJEMY:

⦿ Możliwość realizacji zadań nie wychodząc z domu oraz w warunkach globalnego lockdown

⦿ Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy

⦿ Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych

⦿ Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów

⦿ Pracę w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów

⦿ Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

Chcę pracować