SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Administrator IT z j. Ukraińskim

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Kraków
4800 - 5300zł
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i organizacja infrastruktury informatycznej i teleinformatyczne
  • Administrowanie Siecią LAN, WAN, VPN
  • Zapewnianie ciągłości pracy systemów - tj. rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością systemów, optymalizacja
  • Dbałość o sprzęt informatyczny, instalacje, konfiguracje
  • Zakup mebli i wszystkich niezbędnych urządzeń biurowych
  • Inicjowanie międzynarodowe rozwiązania informatyczne
  • Pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów informatycznych
  • Tworzenie wewnętrznych procedur IT oraz nadzoruje ich przestrzeganie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie 1 rok na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy sieci (WAN, LAN, WLAN, VPN, Vlan, SSH etc.)
  • Znajomość budowy i praktyczna umiejętność serwisowania komputerów
  • Znajomość MS Office 365, Google Workspace, IOS
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego B2 oraz języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (próbny termin) + umowa o pracę
  • Godziny pracy według rynku amerykańskiego – 14:00-23:00 – 1 h przerwy
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System wdrożenia pod skrzydłami osób z dużym doświadczeniem zawodowym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w przytulnym nowoczesnym biurze
  • Doskonalenie języka angielskiego w godzinach pracy z najlepiej wykwalifikowanymi Coachami
  • Integracja zespołowa (firmowa drużyna sportowa, spotkania okolicznościowe)
  • Pizza Days
  • Świąteczne paczki
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczna kawa na co dzień :)
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami