Burda International Poland
Wrocław Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 września 2020. Zobacz aktualne

Zlecenie ds. obiegu dokumentów

Burda International Poland Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #ELLEMAN #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #Kobieta.pl #PrzyślijPrzepis #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

Więcej o nas na:

FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

www: http://www.burdamedia.pl/

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

·        Prace związane z obiegiem dokumentów w firmie.

·        Wsparcie pracowników Działu Księgowości w sprawdzaniu statusu akceptacji faktur zakupu z uwzględnieniem pilnych płatności.

·        Przestrzeganie i wypełnianie procedur związanych z zamykaniem miesiąca, kwartału i roku we wszystkich spółkach grupy Burda w Polsce.

·        Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne działu oraz audytów.

Oczekiwania:

·        Student studiów finansowych.

·        Dyspozycyjność 30 godzin tygodniowo.

·        Chęć do nauki i poszerzania wiedzy.

·        Skrupulatność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy:

·        Współpracę na umowę zlecenie.

·        Przyjazną atmosferę pracy.

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowym wydawnictwie.

·        Dużą samodzielność.