Budimex
Wrocław Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Tłumacz Języka Czeskiego

Budimex Wrocław
Nie podano
Praca

Miejsce pracy

Wrocław

Zadania i cele

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • dokonywanie tłumaczeń z języka czeskiego (przygotowanie dokumentacji, tłumaczenia symultaniczne),
  • weryfikacja dokumentacji,
  • współpraca z innymi oddziałami firmy,
  • przygotowanie raportów i zestawień.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy tłumacza języka czeskiego,
  • mile widziane kierunkowe studia filologiczne,
  • mile widziana znajomość słownictwa technicznego i doświadczenie w pracy z dokumentacją,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • terminowości, dokładności i rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych.

Warunki zatrudnienia

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

opieka medyczna w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na

życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.