Perspecta
pomorskie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 czerwca 2018. Zobacz aktualne

Trener ds. Logistyki

Perspecta pomorskie
Nie podano
Praca
Umowa o dzieło

Nr ref.: 8/2018

Miejsce pracy: województwo Pomorskie, cały kraj

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie programu szkoleniowego w oparciu o potrzeby klienta
  • opracowywanie materiałów i ćwiczeń dopasowanych do projektu
  • prowadzenie szkoleń z zakresu logistyki
  • budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu logistyki
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności trenerskie

Oferujemy:

  • umowę o dzieło bądź rozliczenie na podstawie własnej działalności gospodarczej za zrealizowane szkolenie
  • współpracę przy realizacji projektów szkoleniowych – na terenie woj. pomorskiego i całego kraju
  • referencje po każdym zakończonym projekcie szkoleniowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz aplikacyjny. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.