Tester stron www i aplikacji

Praca
Warszawa
nie podano

Do działu R&D poszukujemy doświadczonego Testera, który wspólnie z nami zadba o jakość naszych produktów.

Jeśli do nas dołączysz, będziesz pracować przy platformie Highp, która ma ambicje zostać najbardziej zaawansowanym narzędziem klasy Digital Engagement. Jesteśmy już obecni w ponad 20 krajach. Dzisiaj, z jasną wizją stworzenia najnowocześniejszej platformy zintegrowanej komunikacji Omnichannel, poszukujemy zdolnego Testera.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...

Wykonywanie testów działania i funkcjonalności powstających systemów.

  • Opiniowanie i proponowanie zmian.
  • Ścisła współpraca z działem IT.
  • Bieżące śledzenie zmian, czytanie dokumentacji.

Aby móc wykonywać zadania efektywnie...

Będziesz pracować w innowacyjnym zespole R&D, który kreuje i tworzy własne produkty.

  • Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi programistami.
  • W Connectmedica czekają na Ciebie szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje.
  • Realizujemy projekty wybierając najbardziej skuteczne technologie, nie bojąc się wchodzić w nowe i innowacyjne rozwiązania.
  • Oferujemy kartę Multisport.

Od optymalnego kandydata oczekujemy...

Minimum rocznego doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych i webowych

  • Znajomości metod pracy nad rozwojem oprogramowania
  • Umiejętności pisania scenariuszy testowych
  • Znajomości zagadnień związanych z automatyzacją testów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Otwartości na nowe zagadnienia, technologie oraz gotowość do nauki
  • Komunikatywności, dokładności, spostrzegawczości
Testowanie automatyczneTestowanie oprogramowaniaInformatyka i programowanieumowa B2B
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz