CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 maja 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jako student potrzebujesz:

  • pieniędzy na czesne (w przypadku trybu zaocznego) comiesięczne wydatki,
  • elastycznych godzin pracy,
  • realnych możliwości awansu zawodowego,
  • regularnych wpływów na konto.

Mówisz i masz!

Zadania:

  • telefoniczna obsługa Klientów - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
  • badanie potrzeb Klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Oczekiwania:

  • sprawnej obsługi komputera oraz internetu,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • komunikatywności i nastawienia na budowanie dobrych relacji z Klientami.

Nie czekaj, aplikuj już dziś ;)