CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 marca 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group sp. z o.o.to firma, która łączy świat Kontrahentów ze światem Klientów, stosując przy tym różne formy komunikacji. Naszą główną dewizą są słowazawsze warto porozmawiać.Jeżeli tak jak my utożsamiasz się z nimi, zapraszamy do aplikowania na stanowiska Telefonicznego Doradcy Klienta w naszym wrocławskim oddziale!

Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Poszukujemy osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta do współpracy przy kampanii sprzedażowej jednej z najbardziej renomowanych firm na rynku.

Gwarantujemy, że z nami:

  • staniesz się sprzedawcą przez duże S, a my wszystkiego Cię nauczymy,
  • podczas profesjonalnego pakietu wdrożeniowego poznasz m.in. efektywne techniki sprzedaży oraz negocjacyjne,
  • poznasz tajniki współpracy z Klientami Biznesowymi,
  • zwiększysz swoje umiejętności interpersonalne oraz zdobędziesz cenne doświadczenie na przyszłość.

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów z obecnymi Klientami naszego Kontrahenta,
  • aktywna sprzedaż produktów, w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania Klientów,
  • budowanie długofalowych pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze oczekiwania:

  • możliwość rozpoczęcia wdrożenia w styczniu,
  • dyspozycyjność do pracy min. 30 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,
  • mile widziany status osoby uczącej się,
  • komunikatywność oraz chęci do pracy!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową 19,70 zł brutto + atrakcyjne premie,
  • możliwość pracy w formie elastycznego grafiku układanego z tygodnia na tydzień,
  • konkursy z nagrodami,
  • wsparcie na każdym kroku,
  • biuro w centrum Wrocławia.