CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 maja 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat. Poszukujemy osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta

Miejsce pracy: Sosnowiec - Pogoń

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Przedłużanie umów klientom indywidualnym
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Informowanie o aktualnych ofertach

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli :

  • Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy
  • Status ucznia/studenta - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 19,70 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny możesz zarobić nawet 5000 na rękę!
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy i bonus pieniężny
  • Elastyczne godziny pracy, sam/a decydujesz w jakich godzinach pracujesz. Biuro jest otwarte między 8:30 a 18:30.
  • Konkursy z nagrodami, wyjścia integracyjne, owocowe dni, karta rabatowa
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Pomoc na każdym etapie współpracy
  • Możliwości awansu w strukturach firmy :)

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Sprawdź NAS: https://ccig.pl/