CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca
Katowice Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 marca 2023. Zobacz aktualne

Technolog ds. uzdatniania wody

CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych
  • Doradztwo techniczne dotyczące systemów przemysłowego uzdatniania wody
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Nadzorowanie nad rozruchem systemów oraz uczestnictwo w realizacji projektów, wsparcie techniczne dla Użytkowników Systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, wymagane: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, specjalność technologia wody i ścieków i pokrewne)
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna dot. technologii uzdatniania wody w przemyśle
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy
  • Narzędzia pracy