Technik/Specjalista grupy zaworowej

Praca
Kraków
nie podano

Zadania:

  • Współpraca z zespołem inżynierów odpowiedzialnych za wdrożenie nowego produktu
  • do produkcji
  • Analizy i rozwiązywanie problemów w zakresie funkcjonowania amortyzatorów
  • Analiza komponentów odpowiedzialnych za charakterystyki tłumienia amortyzatorów
  • Dobieranie zaworów i charakterystyk tłumienia
  • Pomiar części zaworowych
  • Obsługa maszyn testujących – pomiar charakterystyk tłumienia
  • Wsparcie uruchomień nowych produktów w fabrykach (Europa; Meksyk; USA; Chiny) - delegacje

Wymagania:

  • Wykształcenie : średnie lub średnie techniczne, w trakcie studiów zaocznych
  • (wydział mechaniczny; inżynieria)
  • Zdolności techniczne; manualne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne
  • Obsługa MS Office
  • Mobilność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet medyczny dla pracownika i członków rodziny
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive
  • Ciekawe podróże służbowe

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz