Technik ds. Testów

Praca
Kraków
nie podano

Zadania:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów układów zawieszeń lub ich elementów zgodnie ze specyfikacją
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Uczestniczenie w tworzeniu metod badawczych
  • Instalowanie, obsługa i bieżąca konserwacja stanowisk testujących
  • Prowadzenie dokumentacji, raportów, analiz zgodnie z procedurami Centrum Technicznego
  • Analiza i rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office, a szczególnie aplikacji Excel
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki (mikrokontrolery), hydrauliki i pneumatyki

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet medyczny dla pracownika i członków rodziny
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive
  • Zajęcia językowe (angielski, niemiecki, francuski)
  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy
  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)
  • Imprezy integracyjne (Mikołajki, Family Day, Business Run)
  • Eventy specjalne (Dni Promocji Zdrowia, Dni Bezpiecznej Jazdy)
  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz