Merit Poland
Gdańsk Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 października 2020. Zobacz aktualne

Student/Stażysta w Dziale Inżynieryjno-Technicznym

Merit Poland Gdańsk
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zrób krok w swojej karierze zawodowej !

„Zachar OFF” w Merit:https://www.youtube.com/watch?v=Idjn6yX7Z98&t=243s

ŚwiatowaGrupa Merit(wcześniej będąca częściąDelphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują: 1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie, w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze pełnej codziennych wyzwań,
  • Karta Multisport

Opis stanowiska:

  • Wsparcie  procesu produkcyjnego,
  • Zapoznanie się z dokumentacją inżynieryjną,
  • Opracowywanie dokumentacji procesu produkcyjnego,
  • Wsparcie w aktualizacji danych w systemie produkcyjnym,
  • Kooperacja z pozostałymi działami w firmie,

Wymagania:

  • Student/tka 4 roku studiów inzynieryjnych,
  • Poszukiwane osoby do działu inżynierii produkcji oraz działu wsparcia produkcji,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Chęć nauki, inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Samodzielność, dokładność w działaniu, umiejętności analityczne,

Sprawdź nas: http://www.merit-automotive.com/