Merit Poland
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Student / Stażysta w dziale Inżynierii Systemów

Merit Poland Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi, dostarczając najwyższej jakości produkty mechatroniczne.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami współtworzyć najnowsze modele samochodów i stać się częścią świata motoryzacji oraz nowych technologii - spotkajmy się podczas rozmowy rekrutacyjnej!

Poznaj nas i zobacz jak pracujemy:

Opis stanowiska:

  • Praca w projektach mechatronicznych w branży motoryzacyjnej,
  • Współpraca z inżynierami systemów oraz inżynierami ds. wymagań produktów,
  • Zbieranie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i projektowych.

Wymagania:

  • Student/ka studiów inżynieryjnych kierunków: elektronika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka, robotyka lub pokrewne,
  • Dyspozycyjność minimum 20 h tygodniowo,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Systematyczność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - nieustannie powiększamy nasze zespoły, Merit Poland to już 350 osób!
  • „przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i Team Leadera / Supervisora” to słowa naszych Pracowników
  • elastyczne godziny pracy – sam decydujesz o jakiej porze zaczynasz pracę
  • indywidualnie ustalany wymiar czasu pracy zdalnej
  • kartę multisport
  • szkolenia wewnętrzne
  • nowoczesne i komfortowe biuro
  • owocowe wtorki i pyszną kawę
  • treningi piłki nożnej i siatkówki

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY

Nasz proces rekrutacji ma 3 etapy.

Pierwszym z nich jest selekcja CV. Wskazówki dla Ciebie:

  • upewnij się że CV jest aktualne i zawiera wszystkie ważne informacje.

Drugi etap to test z wiedzy technicznej, sprawdzający Twoje umiejętności.

Trzeci etap to rozmowa rekrutacyjna online lub F2F z rekruterem oraz managerem/leaderem/supervisorem danego działu. Wskazówki dla Ciebie:

  • zależy nam aby dobrze Cię poznać, dlatego spotkanie trwa od 50 do 90 min,
  • przygotuj się na pytania techniczne w formie otwartej lub testowej,
  • bądź przygotowany na kilka pytań w języku angielskim,
  • pamiętaj, że chętnie posłuchamy również o Twoich prywatnych projektach związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz,
  • nie stresuj się, my tak samo jak Ty chcemy żeby dobrze Ci poszło!